Cleanse Süreci


 

Juice Love’ın cleanse programı vücudunuzun toksinlerden kurtulup yenilenmesi için oluşturulmuş kapsamlı bir sistemdir. Programı uyguladığınız günlerde maksimum vitamin, mineral ve antioksidan emilimi için özel hazırlanmış 6 lezzetli juice karışımının keyfini sürebilirsiniz. Cleanse süresince bütün gün sizi toksinlerinizden arındıracak Juice Love ürünlerini içeceksiniz ve katı gıda yemeyeceksiniz. Böylelikle vücudunuz sindirime harcayacağı enerjiyi toksin atımı için harcayacaktır.

Juice cleanse yaparken sabahları uyanınca vücudumuza girmesi gereken ilk şey, içine limon sıkılmış ılık bir sudur. Bu su, vücudumuzda alkali etkisi yapar ve sistemimizi çalıştırmaya başlar. Bu sudan sonra size sırasıyla verilmiş olan ‘juice’larımızdan istediğiniz sıklıkta içmeye başlayabilirsiniz. Önemli olan en sonuncusunu yatmadan 2 saat önce içmiş olmanızdır.

‘Juice’ların içim sırası çok kritik olmamakla beraber, önerilen sıraya ne kadar uyarsanız, programdan o kadar faydalanırsınız.

Cleanse programı ile gün boyunca Greener Cleaner, Heart Beet, Green Beauty, Fresh Me Up, Beta C ve White Pro’nun birbirinden güzel tatlarıyla sindirim sisteminizi yormadan vücudunuzun tüm besin ihtiyacı karşılanmaktadır. Juice cleanse yapmadan önce belki de sizi korkutan oluşabilecek açlık hissini , 2-3 saatte bir tüketeceğiniz 1 şişe Juice Love ile minimumda yaşayabilir veya hiç hissetmeyebilirsiniz.

Günlük sıvı tüketimini ‘juice’larımızın yanında bitkisel çaylar ve bol su ile desteklemek de toksin atımında bir sifon vazifesi görecektir.

İşte bu kadar! Juice cleanse yapmaya hazırsınız. Yine de aklınıza takılan herhangi bir soru için info@juicelove.com.tr’ye mail atabilirsiniz.